Recenzie
Povedali o lampáších

Veronika H.

Musím přiznat, že jsem byla opravdu skeptická a ze začátku jsem si říkala, že je to naprostá zbytečnost. Poté co mi lucernička dorazila jsem začala pomaličku obracet. Vzhledově vypadá moc krásně a po rozsvícení i nádherné světelné efekty. Ale k její podstatě. Jezírko udělala krásné a svíčka se v ní nádherně rozvoněla. Velké plus je, že je svíčka v ní krásně schovaná a chráněna tak před mými malými rarášky. Další věc, kterou jsem ocenila je ta, že umí nádherně opravovat tunely. Měla jsem jednu opravdu zlobivou svíčku, která nechtěla hořet do jezírka a lampička ji krásně opravila. Takže teď už nebudu muset některé neposlušné svíčky balit alobalem a zkoušet možné i nemožné, vytvořím si krásné jezírko v lampičce a když budu mít chuť na plamínek tak ji prostě ve fázi jezírka zapálím. Shrnutí: Asi stále budu mít raději hořící plamínek, ale rozhodně lampička najde i u mě své využití a uznávám, že zbytečnost to není.

Denisa S.

Lucerna je opravdu nádherná, a i když jsem znala její rozměry, tak mě její velikost překvapila, je pravda, že do lucerny se vejdou i velké svíčky Yankee Candle, ale teď bydlíme v malém bytečku a do něj bych uvítala menší provedení, ale do baráčku bude parádní. Svíčku v lucerně mám již 3 týdny a po rozsvícení se stále krásně rozvoní. Kladla jsem si otázku, co již s několikrát rozpuštěnou svíčkou, ve které se vosk rozpustí, ale nikam se nevypaří? Svíčku jsem zkusila zapálit a musím říct, že i po těch třech týdnech, co jsem jí měla v lucerně, se rozvoněla, takže životnost jedné svíčky je veliká a nebudu ani ochuzená o romantický plamínek svíčky. Do lucerničky jsem zkoušela i jinou svíčku než Yankee Candle a i u této se krásně vytvořilo jezírko vosku a svíčka krásně provoněla byt. Lucerna je krásná a užitečná dekorace, která nádherně provoní byt a prodlouží životnost svíčky.

Janinka Ř.

Předem bych chtěla poděkovat, za možnost testování této Candle Warmers lampy. Na fotce možná vidíte Yankee Candle, ale jen protože je to závislost. Nicméně jsem testovala i svíčky z Ikei a Primarku a účinek byl úplně stejný. Při rozbalení jsem byla potěšená, že jsem v balení našla i náhradní žárovku, což je obrovské plus! Lampa je krásná, každý detail je propracovaný a není to žádný strašák domácnosti, navíc jsem první den velmi ocenila to že jsem mohla usnout, se "zapálenou" svíčkou a co víc, probudit se s ledovým klidem že nevyhoříme. Další jako obrovské plus vnímám to, že mě jako milovnici svíček tato lampa neošidí o zapálený knot. Když je lampa zapnutá, pouze rozehřeje vosk, a tím se uvolní vůně vosku a tudíž Vám během chvilky provoní celý byt, ale vosk neubyde takže zapálit knot můžete kdykoliv. Tuto lampu vnímám jako revoluci v pálení svíček, a všem jí vřele doporučuji. Myslím že jí každá "svíčková maniačka" akutně potřebuje.

Linda H.

Lampička mne překvapila svou velikostí. Na obrázku se jevila větší, ve skutečnosti se mi zdá něžnější. Pokud očekáváte tlumené „přítmí“ hořící svíčky, připravte se na podstatně větší světelný efekt, který mi v určitých situacích příliš nevyhovoval. Lampu jsem posunovala po bytě a zkoušela, kde by jí to slušelo a zároveň mě nerušilo světlo. U postele je světlo velké, pro čtení knížky malé. Je však praktická a romantická při jiných činnostech, třeba u televize nebo na schodišti - nemusíte si rozsvěcet, když jdete po schodech. Zároveň je možné ji nechat svítit celou noc. Lampa dokáže svíčku roztavit poměrně rychle. Vytváří krásná a hluboká jezírka. Používám jí i k „dopalování“ zbytků. Mám pocit, že pod lampou svíčka voní déle. Po dvou odlévání svíček (nevyhnula jsem se neukápnutí vedle) jsem zjistila, že vosku se lépe zbavím tím, že svíčku zapálím - je ještě trošku cítit a vosk se vypaří. Tedy pro mě praktičtější. Po několika týdnech užívání a zatěžkávacích zkoušek je pro mě hořící svíčka stále na prvním místě, ale lampa si u mě místo našla. Má své výhody hlavně pro matky s dětmi – neohrožuje babypyromany. Lampu můžete dát i pod těsnější místa, kde by hrozilo vzplanutí. Variabilita umístění lampy se svíčkou je prostě zásadně větší než hořící svíčka. Suma sumárum - pokud nemáte možnost svíčku pálit, určitě je to vhodná alternativa, jak rozpouštět vosk.

Petra K.

Poprvé, co jsem lampu Candle Warmer na internetu viděla, jsem věděla, že ji musím mít. Miluji svíčky Yankee Candle, ale moje dvě zvědavé kočičky mi tuto radost trošku komplikovaly, protože jsem plápolající plamínek musela neustále střežit, abych zabránila ožehlým fouskům a spáleným chlupům na ocásku. Tomu už je konec. Po rozsvícení lampičky se během pár minut pokojem line nádherná vůně, která mi u některých svíček přijde mnohem intenzivnější, než když hoří plamenem. Dalším kladným bodem je větší životnost svíček, protože vosk skoro neubývá. Střídám oboje - když mám čas hlídat, svíčku si zapálím a když chci příjemný večer u oblíbené knížky a sklenky dobrého vína, rozsvítím si svoji oblíbenou vůni a už jen relaxuji.... Pokud ještě váháte, tak vřele doporučuji pořídit, tímto zázrakem jsou jakékoli katastrofy zažehnány!

Andrea P.

Abych pravdu řekla, moc jsem si od lucerny Candle Warmers neslibovala, ale jelikož mám doma dva kočičáky, tak jsem si říkala, že to bude aspoň vůně svíček bez spálených ocásků. Když lucerna dorazila, byla jsem celkem mile překvapená. Velká velikost, hezké zpracování a výhodou je náhradní žárovka. Další překvapení bylo při prvním použití, svíčka se rozvoněla rychleji než při zapálení knotu, velké jezírko má taky skoro hned, hlavně svíčku nemusím hlídat a je to super i na neposlušné svíčky, které dělají tunel - opraveno máte hned.. za mě tedy na rychlé provonění super, ale střídám to a pálím i klasicky, plamínek je plamínek…