Elektrické aromalampy Candle Warmers™
zajistí bezpečné a pohodlné rozpouštění vonných vosků (a svíček).

Ty se umístí do vrchní mističky. Rozpouštějte jeden nebo více kusů podle toho, jak intenzívní vůni si přejete docílit. Použít můžete i různé druhy vosků pro vytvoření unikátní vonné kompozice. Po zapnutí aromalampy (zastrčení do zásuvky) se vosk rozpouští pomocí žárovky či zahřívací plotýnky pod mističkou.

Scroll

Illumination

Po zapnutí aromalampy (zastrčení do zásuvky) se vosk rozpouští pomocí halogenové žárovky pod mističkou. Ta má nejen funkci zahřívací, ale aromalampu krásně rozzáří, stane se z ní efektní doplněk interiéru. Její světlo proniká ven buď otvory v nádobce, nebo je viditelné díky průsvitnosti - záleží na designu aromalampy.

Elektrická aromalampa ILLUMINATION HarmonyElektrická aromalampa ILLUMINATION HarmonyElektrická aromalampa ILLUMINATION BirchwoodElektrická aromalampa ILLUMINATION BirchwoodElektrická aromalampa ILLUMINATION PerennialElektrická aromalampa ILLUMINATION PerennialElektrická aromalampa ILLUMINATION Mercury GlassElektrická aromalampa ILLUMINATION Mercury GlassElektrická aromalampa ILLUMINATION ReflectionElektrická aromalampa ILLUMINATION ReflectionElektrická aromalampa ILLUMINATION Gilded GlassElektrická aromalampa ILLUMINATION Gilded GlassElektrická aromalampa ILLUMINATION Crackled AmberElektrická aromalampa ILLUMINATION Crackled AmberElektrická aromalampa ILLUMINATION PearlElektrická aromalampa ILLUMINATION PearlElektrická aromalampa ILLUMINATION Sea GlassElektrická aromalampa ILLUMINATION Sea Glass

2v1

Po zapnutí aromalampy (zastrčení do zásuvky) se vosk rozpouští pomocí zahřívací plotýnky pod mističkou. Druhou skvělou funkcí tohoto výrobku je možnost sejmout horní misku a přímo na plotýnku postavit vonnou svíčku do průměru 10 cm. Tímto můžete zužitkovat i vosk který zůstává na dně svíčky a nelze již vypálit a beze zbytku využít vonný potenciál svíčky.

Elektrická aromalampa a ohřívač svíček 2v1 MidasElektrická aromalampa a ohřívač svíček 2v1 MidasElektrická aromalampa a ohřívač svíček 2v1 Pewter WalnutElektrická aromalampa a ohřívač svíček 2v1 Pewter WalnutElektrická aromalampa a ohřívač svíček 2v1 SlateElektrická aromalampa a ohřívač svíček 2v1 SlateElektrická aromalampa a ohřívač svíček 2v1 Vintage WhiteElektrická aromalampa a ohřívač svíček 2v1 Vintage WhiteElektrická aromalampa a ohřívač svíček 2v1 SandstoneElektrická aromalampa a ohřívač svíček 2v1 SandstoneElektrická aromalampa a ohřívač svíček 2v1 RedrockElektrická aromalampa a ohřívač svíček 2v1 Redrock